KATLANIR CAM BAKON

Firmamız cam balkon kapama, winsa pencere sistemleri ve sineklik üretimlerini Ankara sitelerde bulunan son teknoloji makinelerin kullanıldığı kendi fabrikasında koşusuz müşteri memnuniyeti parolasıyla yapmakta yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamaktadır.

Firmamız cam balkon kapama, winsa pencere sistemleri ve sineklik üretirken müşteri memmuyetinde 5 temel unsuru ilke edinerek en iyi hizmeti sunmaktadır. Bunlar söyle sıralanmıştır.

1-ÖLÇÜ: Yapılacak olan cam balkon kapama, winsa pvc, ve sinekliklerin ölçüsü son teknoloji makinelerle uzman ekibimiz tarafında alınmaktadır.

2- MALZEME: Firmamız ürettiği cam balkon, winsa pencere sistemleri, sinekliklerde en kaliteli ürün ve yardımcı malzemeleri kullanmaktadır.

3- İMALAT: Konusunda uzman ustalarımız ürünlerinizin imalatını son teknoloji makinelerin kullanıldığı kendi fabrikamızda yapmaktadır.

4-MONTAŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMET: Üretimini yaptığımız ürünlerin montajı her biri kendi branşlarında deneyimli usta ekibimiz tarafından yapılmakta kullanım sonrasında ve zamanla çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.

5- EKONMİK FİYAT POLİTİKASI: Ürünlerimizin üretim ve montajını kendi fabrikamızda kendi usta kadromuzla yaptığımız için fiyatlarımız kalitemize göre diğer firmalara oranla daha uygundur.

Dilerseniz cam balkon kapama sistemleri, winsa pencere sistemleri ve sineklik işleriniz için firmamızla iletişime geçebilir teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

 

TOP