HAKKIMIZDA

ÇAYYOLU DEKORASYON

ÇAYYOLU DEKORASYON

En iyi hizmeti sunmayı ilke edinen firmamız bir aile şirketi olarak Orhan, Burhan, Gökhan ÇAK kardeşler tarafından 1996 yılında Ankara Çayyolunda 30metre kare bir dükkân olarak olarak kurulmuştur.

 

Boya, parke, kartonpiyer, cam balkon winsa pvc, duşakabin, banyo yenileme, mutfak, çeklik kapı, gibi her türlü tamirat, tadilat ve anahtar teslim dekorasyon işlerinde hizmet veren firmamız devamlı kendisini ve ekibini geliştirmektedir.

İlk  winsa pvc, cam balkon kapama ve sineklik üretim fabrikasını Ankara sitelerde kuran firmamız 2. Entegre fabrikasını ise Çankırı Şabanözün`de kurarak bu sektörün gelişiminde vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamış adından söz ettiren bir firma konumuna yükselmiştir.

2016 yılında müşterilerinin tüm dekorasyon ürünlerini birebir görüp beğenebilmesi amacı ile  Çayyolun`da Ankara`nın en büyük dekorasyon showroomlarından birini kuran firmamız müşterilerinden aldığı güç ile sektöründe lider firmalardan biri olmuştur.

Firmamız ustasından patronuna tüm ekibi ile tam bir sinerji içinde kaliteli malzeme kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaya, üretmeye, değiştirmeye, devam edecek hedefi olan BİR TÜRKİYE MARKASI olmaya emin adımlarla ilerleyecektir.

SAYGILARIMIZLA

TOP